Julia Ostrowska-Badziura

Julia-Ostrowska-Badziura-fizjoterapeuta

Numer prawa wykonywania zawodu (PWZFz): 8943

Absolwentka studiów fizjoterapeutycznych w stopniu licencjackim i magisterskim w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Szczecinie i Poznaniu. W trakcie pracy zawodowej cyklicznie podwyższa kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach z polskimi i zagranicznymi instruktorami.

Doświadczenie

Stawiała pierwsze kroki przyjmując pacjentów ortopedycznych w prywatnym gabinecie. W tym czasie zafascynowana intensywnie szkoliła się w metodzie OMT Kaltenborn-Evjenth w szybkim tempie pokonując kolejne stopnie zaawansowania w metodzie. Jednocześnie rozwijała umiejętności terapii wisceralnej.

Metody pracy

Wyznaje podejście kompleksowe, poprzedzone dokładną diagnostyką funkcjonalną.  Wykorzystuje podyktowane doświadczeniem techniki masażu, terapię manualną oraz indywidualny trening, będący połączeniem poznanych metod. W pracy z pacjentami stosuje indywidualnie dopasowany Kinesiotaping oraz pracę wisceralną. Preferuje dłuższą współpracę, przynoszącą bardziej długotrwałe efekty.

Zainteresowania 

Na co dzień również mama dwójki dzieci, łącząca obowiązki domowe z pracą zawodową. Miłośniczka koni i od wielu lat zaangażowana w jeździectwo. Entuzjastka aktywnego spędzania wolnego czasu na powietrzu oraz dobrych książek i filmów w zaciszu domowym.

Zobacz także: fizjoterapeuta Szczecin