Nasz zespół

marcin-pietrzak-fizjoterapeuta

Marcin Pietrzak

mgr fizjoterapii

Agata Klodkowska fizjoterapeuta

Agata Kłódkowska

mgr fizjoterapii

Julia-Ostrowska-Badziura-fizjoterapeuta

Julia Ostrowska-Badziura

mgr fizjoterapii

klaudia-gierba-fizjoterapeuta

Klaudia Gierba

mgr fizjoterapii

Arkadiusz Ali ortopeda

Arkadiusz Ali

lekarz medycyny

zuzanna-swierszcz-stomatolog

Zuzanna Świerszcz

lekarz dentysta

O nas

Jesteśmy małym zespołem fizjoterapeutów ze Szczecina, którzy z przyjemnością wykorzystują swoją pasję do pomocy swoim klientom. Doświadczenie i regularne szkolenia z fizjoterapii i terapii manualnej pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każde z nas poszło w innym kierunku terapeutycznym i korzysta z innych metod fizjoterapeutycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wymieniać się wiedzą i dobrać najlepszy kierunek terapii dla danego klienta. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i poświęcamy mu pełną uwagę podczas wizyty. Gabinet rozpoczął pracę w 2011 roku i systematycznie rozrasta się wymagając coraz większych zasobów. Obecnie na alei Wyzwolenia 105a mamy 6 gabinetów na 180m2 oferując nie tylko usługi fizjoterapeutyczne oraz masaż.

Zajmujemy się przede wszystkim szeroko rozumianą terapią manualną, osteopatią, chiropraktyką oraz metodami specjalnymi rehabilitacji ruchowej. Świadczymy usługi dla klientów z problemami kręgosłupa, wszelkimi urazami i stanami pooperacyjnymi oraz drobnymi kontuzjami życia codziennego tj. nadwyrężenia, naciągnięcia, skręcenia, bóle głowy i bóle mięśniowe. Dodatkowo znajdą Państwo w naszym gabinecie również zabiegi masażu klasycznego i masażu relaksacyjnego oraz zabiegi fizykoterapii (laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki i elektrolecznictwo). Pacjenci po zakończonej fizjoterapii mają możliwość zapisania się na kameralne zajęcia grupowe w celu utrzymania efektu rehabilitacyjnego.

Przede wszystkim nie podchodzimy do klienta komercyjnie! Co to znaczy? Jesteśmy uczciwi i nie namawiamy na zabiegi, których klient nie potrzebuje. Wyjaśnimy i doradzamy, które zabiegi warto zrobić, a które w danym przypadku będą nieskuteczne. 

Pracujemy w zespole! Stale konsultujemy się między sobą, omawiamy przypadki pacjentów i w razie potrzeby przekazujemy pacjenta do innego członka zespołu, który przeprowadzi diagnostykę i terapię metodami zgodnie ze swoją wiedzą. 

Zatrudniamy lub konsultujemy się ze specjalistami, aby diagnostyka lekarska była jak najszybsza. Odsyłając na dalszą diagnostykę, przekazujemy specjaliście na jakich informacjach nam zależy lub jaki efekt leczenia medycznego potrzebujemy do dalszej rehabilitacji. 

Uznajemy jedynie pracę indywidualną! W naszym gabinecie niedopuszczalna jest sytuacja, w której terapeuta zajmuje  się kilkoma osobami jednocześnie, wręcz przeciwnie- często na jednego pacjenta przypada dwóch terapeutów.