Klaudia Gierba

klaudia-gierba-fizjoterapeuta

Numer prawa wykonywania zawodu (PWZFz): 79027

Absolwentka studiów Jednolitych Magisterskich kierunku Fizjoterapia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W trakcie trwania nauki cyklicznie podwyższała swoje umiejętności poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach specjalistycznych. 

Doświadczenie

W trakcie studiów odbywała praktyki w placówkach publicznych, szkoląc się z zakresu Ortopedii dziecięcej na oddziale w szpitalu na Unii Lubelskiej oraz na oddziałach pracujących na urządzeniach Fizykoterapeutycznych. Zdobywała doświadczenie także na oddziałach neurologicznych i kardiologicznych w szpitalu Św. Boromeusza w Szczecinie. Odbywała staże również w placówkach prywatnych doskonaląc umiejętności masażu oraz terapii manualnej. Przez ostatni rok zdobywała doświadczenie jako stażystka w naszym zespole. 

Metody pracy

Łącząc wiedzę zdobyta podczas studiów oraz umiejętności nabyte podczas szkoleń ,łączy masaż i elementy terapii manualnej z dynamicznym Kinesiotapingiem oraz Flossingiem. Odbyła również kurs metody ZOGA, dzięki któremu łączy terapię manualną z ruchem pacjenta. W swojej pracy dużą uwagę poświęca nie tylko pracy manualnej, ale także indywidualnemu doborowi ćwiczeń oraz elementów stretchingu dla każdego pacjenta.

Zainteresowania 

Od 18 lat jest wielokrotnie utytułowaną w Polsce, w Europie oraz na Świecie tancerką stylu Disco Dance,  jednego ze Szczecińskich klubu. Łączy swoją pasję z pracą jako instruktor grup początkujących i zaawansowanych w różnych kategoriach wiekowych. Praca z dziećmi doprowadziła do zdobycia uprawnień animatora i wychowawcy kolonijnego. Dzięki swojemu sportowemu doświadczeniu świetnie czuję się podczas prowadzenia terapii sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. W wolnych chwilach preferuje spędzać czas aktywnie oraz oddając się lekturze. 

Zobacz także: fizjoterapeuta Szczecin