Zuzanna Świerszcz

zuzanna-swierszcz-stomatolog

Numer prawa wykonywania zawodu (PWZL): 3537350

Doktor Zuzanna Świerszcz ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Stomatologii w 2018 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje będąc uczestnikiem wielu kursów i konferencji naukowych.

Dziedziną medycyny, którą Pani Doktor zgłębia w szczególny sposób jest medycyna estetyczna. Zajęła się nią z pasji do nowoczesnych metod kosmetycznych oraz medycznych, które pozwalają osiągnąć efekty oczekiwane przez jej pacjentów.

W swojej pracy szczególną uwagę poświęca potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów, uwzględniając wszelkie możliwe metody leczenia. W medycynie estetycznej niezwykle istotne jest indywidualne oraz holistyczne podejście. W dążeniu do oczekiwanego efektu leczenia dr Zuzanna skupia się na podkreśleniu naturalnego piękna Pacjentów.

Stara się przypominać swoim pacjentom, że nie bez znaczenia jest zdrowy tryb życia oraz balans pomiędzy jego wszelkimi aspektami, bez względu na wiek. Wychodzi z założenia, że w dzisiejszych czasach przy pomocy dostępnej wiedzy, technologii i techniki mamy ogromny wpływ na to jak wyglądamy i jak się czujemy. Zalecane zabiegi są dobierane tak, aby były w stanie wydobyć z nas to co najlepsze i wykorzystać maksymalnie potencjał drzemiący w naszych ciałach.

Ciągła nauka w dziedzinie medycyny estetycznej oraz podnoszenie swoich kwalifikacji umożliwia zagwarantowanie Pacjentom bezpieczeństywa oraz przewidywalnych efektów leczenia.

Priorytetowo w swojej praktyce dr Zuzanna traktuje wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

Zobacz także: ortopeda Szczecin